poniedziałek, 21 marca 2016

Talia kart

Kilka osób pytało mnie ilu kart lub kont używam. No cóż odpowiedź będzie oczywiście różna w zależności od czasu kiedy zadacie pytanie dlatego postanowiłem stworzyć podstronę z listą kart/rachunków bankowych, z których aktualnie korzystam i jakie benefity mi przysługują z tego tytułu. Poniżej znajdziecie listę kart/kont promocyjnych z których teraz korzystam.
żonglowanie kartami może się opłacać źródło: flickr

Nazwa produktu Nazwa promocji Benefity Warunki Wady Uwagi
Sygma Bank karta kredytowa Praktiker Bon 100 zł za transakcję za 200 zł – PRAKTIKER 100zł w bonie Wydanie 200zł kartą Brak.
Regulamin.
Promocja trwa. Produkt dostępny tylko w sklepach Praktiker.
BPH Lubie to! Konto „Zarabianie za przelewanie” 25zł co miesiąc do kwoty 200zł max za wykonanie min. 1 płatności kartą Wydanie kartą 200zł
Wpływ na konto min. 1000zł
Brak.
Regulamin.
Promocja niedostępna. Konto Lubie to! można założyć tutaj.
Konto T-mobile Usługi Bankowe 5% zwrotu od płatności bezgotówkowych kartą co miesiąc do kwoty max 600zł. Miesięcznie max zwrot. 25zł Wpływ 1000zł na konto z innego banku niż T-Mobile Uslugi Bankowe Brak.
Regulamin.
Promocja trwa.
Konto T-Mobile można założyć tutaj.
Milleniumm konto 360º Groupon III 6% zwrotu od płatności bezgotówkowych kartą co miesiąc do kwoty max 300zł. Miesięcznie maksymalny zwrot 30zł. Wpływ 1500zł na konto z innego banku niż Millennium Groupon kosztuje 5zł.
Regulamin.
Promocja niedostępna.
Konto 360º można założyć tutaj.
mBank dowolna karta płatnicza kredytowa Wróć na pokład mBanku 2% zwrotu od płatności bezgotówkowych kartą co miesiąc do kwoty max 600zł Miesięcznie maksymalny zwrot 100zł. Wpływ na konto 1000zł. Brak.
Regulamin.
Promocja niedostępna publicznie, proponowana indywidualnie dla klientów. Konto w mBanku można założyć tutaj.
CitiHandlowy karta kredytowa BP-Payback Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue Wideorejestrator MIO Mivue 600 w prezencie Wydanie kartą 1000zł w ciągu 30 dni od wydania karty.
Zalogowanie min. 1 raz w bankowości internetowej
Brak.
Regulamin.
Promocja trwa. Wniosek o kartę kredytową można złożyć tutaj.Jak widaćpromocje dają mi do 180zł co miesiąc plus dodatkowe bonusy jak 100zł w bonach lub wideorejestrator wart ponad 300zł. Wynik jest oczywiście lepszy, bo Emila również korzysta z promocji.

W kolejnym wpisie opiszę, w jaki sposób zarządzam tyloma kontami.

3 komentarze:

 1. Ciekawy bedzie kolejny wpis. jestem ciekaw jak sobie radzisz z obsluga kont i spelnieniem wszystkich wymagan promocyjnch

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z poślizgiem, ale nowy post już na blogu.

   http://lajfoptymalizator.blogspot.com/2016/11/wielki-szu-zarzadzanie-promocjami.html

   Usuń
 2. Dziękuję za komentarz. Już myślałem, że piszę sam do siebie:)
  Przy takiej motywacji wpis pojawi się w poniedziałek.
  Pozdrawiam i zapraszam do kolejnych odwiedzin.

  OdpowiedzUsuń

Powiadamiaj mailem

Obserwuj poprzez email

Obserwatorzy