poniedziałek, 8 lutego 2016

50% moneyback - bardzo łatwe 100zl do zgarnięcia

Jakiś czas temu opisywałem promocję w Sygma Banku, teraz mamy nawet jeszcze lepszą.

Warunki są bardzo proste, musimy tylko zawnioskować o kartę w punkcie Sygma Banku w jednym z marketów Praktiker i to jest największa wada, ponieważ sklepy Praktikera znajdują się tylko w największych miastach (lista placówek znajduje się tutaj).

Sygma Bank daje 100zł bez wygórowanych warunków

Następnie musimy zrobić transakcje za minimum 200zł i w ramach promocji otrzymamy 100zł w bonach Sodexo lub Bonus System (bony przyznawane są losowo). Jeśli chcemy zrobić zakupy w markecie Praktiker to nawet nie musimy mieć fizycznej karty, ponieważ dostaniemy voucher upoważniający nas do zakupów w ramach limitu na karcie.

Jak tylko otrzymamy bony możemy zrezygnować z karty, która przez pierwszy rok jest bezpłatna. Z karty można zrezygnować mailowo, wysyłając zeskanowaną informację o rezygnacji mailem.

O kartę można zawnioskować do 29 lutego 2016 a bon można odebrać do 30 kwietnia 2016.

Liczą się wszystkie transakcje kartą, ale wygodniej jest gdy są to transakcje w sklepach stacjonarnych, ponieważ wystarczy się okazać papierowymi potwierdzeniami transakcji. W przeciwnym przypadku jest możliwość zweryfikowania wydania min. 200zł, ale tylko na infolinii dostępnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz w soboty w godzinach 9:00- 17:00.

Pełen regulamin dostępny jest tutaj.

1 komentarz:

Powiadamiaj mailem

Obserwuj poprzez email

Obserwatorzy